Czym leczyć dziecięcą chrypkę?

Witam,jestem mamą 3,5 letniego dziecka, niepokoi mnie kilka objawów. Najpierw córka miała chrypkę,zaczął się mokry kaszel ,inhalacje ,trwa to już 3tygodnie ,lekarz rodzinny niezbyt przywiązał uwagę do stanu jej gardła: Widoczne są lekko powiększone migdałki , nad migdałami czerwone łuki, na samych migdałach pełno jakiś kropek , lewy migdał jest ze zmianą ropną która jest już bardzo dlugo(pol roku). Przez ten czas córka nie miała gorączek,wymiotów,pojawił się jej katar. Co robić? Czym leczyć?

Po pierwsze nie inhaluj dziecka. Inhalacje roznoszą stan zapalny do dolnych dróg oddechowych. to podstawowy błąd lekarzy zlecających inhalacje w ostrych stanach zapalnych. Katar i kaszel wyrzucają bakterie i wirusy z organizmu na zewnątrz a inhalacj e wtłaczają je spowrotem do srodka! Nie rób tego nigdy. Nie ma ropy pół roku to ,bzdura. Chrypę ma dla tego, że jest rozdarciuch. Dajcie jej spokój!