Czym leczyć tłuszczaki?

Dzień Dobry. Rok temu byłam u lekarza rodzinnego z małym guzkiem koło kręgosłupa który nie bolał. Pani doktor powiedziała ze to tłuszczak i nie ma się czym przejmować.Z biegiem czasu strasznie mi to urosło i zaczęło bolec i po drugiej stronie robi mi się to samo tylko ze od razu boli. Mam się czym przejmować? to jest naprawdę tłuszczak? Dziękuję z góry za odpowiedź. Pozdrawiam gorąco.

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Tłuszczaki leczy się chirurgicznie. W Pani przypadku nie mozna jednoznacznie stwierdzić co to za zmiany bez badania. Zalecam wizytę u chirurga i wycięcie guzów, aby można je było zbadać.