Tłuszczak na małżowinie usznej

Witam, mój chłopak ma na małżowinie usznej tłuszczaka w ksztaucie kulki, zamierza go niedługo wyciąć, lecz ostatnio pojawił się dziwny problem. Tłuszczak mimo, że nie wydziela żadnej wydzieliny, ma bardzo brzydki zapach. Na drugim "zdrowym uchu" nie ma tego. Czym to może być spowodowane? Czy to groźne? i jak dbać o te ucho? Pozdrawiam i dziękuję za wszelkie informacje

Proszę udać się na konsultację do dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej...tłuszczak nie ma żadnej wydzieliny.Lekarz obejrzy zmianie można zastosować zabieg lipolizy-rozpuszczania za pomocą ostrzyknięcia zmiany specjalnym preparatem.O ucho dbamy normalnie, można przemyć wodą utlenioną lub preparatem do dezynfekcji skóry.