Niewielkie zgrubienie w pachwinie

Witam na ostaniej wizycie u lekrza rodzinnego pani doktor wybadała u mnie w lewej pachwinie nogi niewielkie miękkie zgrubienie poniewaz poprosiłam o to gdyż czułam delikatne pobolewanie oraz dretwienie lewej nogi.PANI DOKTOR stwiedziła ze to tłuszczak lub miesniak i skierowała na badanie usg.Mam pytanie jak trzeba postepowacprzy takich zgrubienaich -caly czas delikatnie pobolewa mnie noga oraz mam drętwienia oraz czuje ze noga jest delikatnie grubsza od prawej.dziekuje za odpowiedz mam 36 lat

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Przede wszystkim należy udać się na badanie USG w celu zweryfikowania podejrzeń lekarza rodzinnego. Jeśli diagnoza się potwierdzi i zmiana daje dolegliwości to najprawdopodobniej lekarz rodzinny wyda skierowanie do specjalisty chirurga celem usunięcia zmiany.