Czym może być spowodowany podwójny okres w jednym miesiącu?

Czym moze byc spowodowane to,ze dostalam okres dwa razy w miesiacu?Ostatni byl 11 dni temu a teraz znowu juz drugi dzien.Zawsze mialam co 28 dni rowno.

Renata GrzechociĹska

Zmiany miesiączkowania mogą być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi, infekcją, ciążą lub innymi przyczynami jeśli sytuacja powtórzy się w nastepnym cyklu sugeruję udać się do ginekologa.