Czym można się zarazić w wyniku stosunku w prezerwatywie z prostytutką?

Witam, mam problem. Ostatnio miałem stosunek w prezerwatywie z prostytutką. Czy mogłem się czymś zarazić? Dobę wcześniej, przed stosunkiem goliłem miejsca intymne. Boję się że mogło dojść do jakiegoś mikrozacięcia. Czy powinienem się obawiać? Stosunek odbył się w prezerwatywie. Wykonałem już badania w kierunku kiły, rzężączki i rzęsistka - wszystko ujemnie. W 25 dniu po wykonałem badanie w kierunku HIV (test Combo) - też ujemnie. Stres jest jednak duży. Czy mam się jeszcze obawiać?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku podejrzenia choroby przenoszonej drogą płciową proszę udać się na wizytę do specjalisty wenerologa. Lekarz zadecyduje o konieczności wykonywania badań.