Zapytaj lekarza

7 4 2 , 4 0 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Nerwica - kiedy warto udać się do specjalisty?

Witam,

zespół dyskontynuacji po lekach przeciwdepresyjnych najlepiej łagodzić bardzo stopniowym odstawianiem dawki- końcowe dawki wenlafaksyny to 37,5 mg co 2 dzień lub nawet mniejsze dawki.
W łagodzeniu zespołu można stosować suplementy diety zawierajace L-tryptofan (np RevitaSens)

pozdrawiam
lek. Seweryn Segiet
gabinetspectrum.pl

0

Objawy tego typu zazwyczaj samoistnie ustępują w ciągu kilku tygodni. Jeżeli są one dla Pani uciążliwe lub trwają długo można rozważyć ponowne włączenie wenlafaxyny, w małych dawkach. Powinno pomóc.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy