Jak odstawić lek Afobam?

dzien dobry jak ograniczyc lek afobam odstawiac stopniowo ?

Witam,

afobam (alprazolam) jest lekiem o uzależniającym potencjale. Odstawiać go należy stopniowo zmniejszając dawki. Szybkość i schemat odstawiania zależny jest tego w jakich dawkach stosowany jest aktualnie i jak długo jest zażywany. Czasami konieczne bywa dołączenie innego leku, nieuzależniającego- by skuteczniej zmniejszać dawki i uniknąć objawów odstawiennych.

pozdrawiam
lek. Seweryn Segiet
gabinetspectrum.pl

Witam!
Są różne szkoły. W zależności jaki jest styl przyjmowania przez Pana tego leku, stylu życia codziennego, wykonywanej pracy, typu osobowości itd. strategia jest inna. Proszę zgłosić się do PZP w swoim rejonie - pomogą Panu.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.