Czym objawia się niewydolność nerek?

Witam,czym objawia się niewydolność nerek.Chodzi o to że moja narzeczona od 5miesiecy choruje na zaburzenia odżywiania.Stosuje środki przeczyczajace oraz wymiotuje.Od kilku tygodni ma nogi pokryte w siniakach,łatwo się denerwuje,bolą ja plecy na wysokości miednicy,od zawsze miała lekki trądzik ale teraz jej się bardzo pogorszyło,wypadają włosy,często boli ja brzuch,zwłaszcza po wymiotach.Robiła badania krwi i nic.A nie chce iść do lekarza z bulimia.nikt o tym nie wie.Czy to coś poważnego?

Witam!
Opisane przez Pana objawy nie są typowe dla niewydolności nerek. Niemniej jednak, narzeczona wymaga konsultacji lekarskiej z powodu zgłaszanych objawów - niestety nie da się diagnozować i leczyć bez bezpośredniego kontaktu z lekarzem. Podstawową kwestią jest podjęcie leczenia bulimii - czym zajmuje się psychiatra, ponieważ jest to zaburzenie psychiczne. Do poradni zdrowia psychicznego nie jest wymagane skierowanie. Jest to bardzo istotne, ponieważ niestety bulimia rzutuje na wszystkie aspekty życia, nie tylko na zdrowie, ale i kwestie nauki, pracy oraz życie osobiste. Może Pan odegrać kluczową rolę w zmotywowaniu narzeczonej do wizyty u specjalisty oraz podjęciu leczenia.

Witam,

Pana narzeczona powinna jak najszybciej znaleźć się pod opieką specjalistów: lekarza internisty, psychoterapeuty, lekarza psychiatry. Zaburzenia odżywiania mogą powodować szereg negatywnych konsekwencji dla zdrowia i życia. Proszę porozmawiać z narzeczoną i udać się po odpowiednią pomoc.

Pozdrawiam.