Czym są guzki na plecach?

Mam pytanie wyczuwam na plecach takie jak by to nazwać guzki czy coś i jak dotkne tego miejsca to mnie boli co to może być . I jeszcze od dłuższego czasu jak śpię to bolą mnie nogi i cierpna mi ręce . Czy czegoś mi brak i to też jest od stresu nerwów i wogóle zmęczenia ?!.

Niestety bez obejrzenia i zbadania zmian nikt nie odpowie na to pytanie czym sa te guzki!!! Proszę udać się do dermatologan lub chirurga na konsultację!!!.