Czym są silne bóle brzucha?

Niosłam dość duży karton trzymając go katem na brzuchu. Zahaczyłam nim o stół i całym impetem wbiłam się nim w żołądek. Poczułam jak wnetrznowci dotykają mi pleców. Następnego dnia pojawiły się silne bóle brzucha. Dość ostry ból, czuje się jakbym noże ale ostre kamienie połknęła. Wieczorem pojawił się stan podgorączkowy, nad ranem temperatura 38,6. Dreszcze, łamanie w kościach, ból głowy, objawy takie jak przy grypie. Nie wiem czy to zbieg okoliczności czy to przez to uderzenie. trwa już 2 dzień

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugeruję kontrolę u lekarza rodzinnego, który oceni brzuch i pozostałe dolegliwości.
Pozdrawiam