Czym się różnią depilatory laserowe do ciała?

Czym się różnią depilatory laserowe do ciała, których używają lekarze w centrach medycyny estetycznej od tych, które są dostępne w sklepach? Czy są tak samo skuteczne i co najważniejsze - bezpieczne?

Witam
Lasery stosowane do depilacji w gabinecie mają zdecydowanie większa moc oraz skuteczność. W sklepach dostępne są tzw. źródła światła o zupełnie innych długościach fali w porównaniu z laserami medycznymi.

Lasery mogą się różnić długością fali zastosowanej w urządzeniu oraz mocą. Dostępne urządzenia w sklepach z reguły nie są tak skuteczne jak te profesjonalne. Ponieważ posługują się z reguły niższą mocą to z reguły są dość bezpieczne. Ale jak zwykle zależy to najbardziej od tego kto używa to urządzenie.