Skuteczność domowego depilatora laserowego

Czy depilator laserowy , domowy jest skuteczny i bezpieczny ? Jeśli tak jakie są najskuteczniejsze?

Witam. Urządzenia medyczne, takie jak lasery diodowe, czy wysokiej klasy IPL kosztują tyle, co cały kontener takich depilatorów....Cena to także jakość. Efekty takich zabiegów są bez porównania wyższe. Sprzęt do domowego użytku musi być bezpieczny w rękach amatora, a co się z tym wiąże - mało skuteczny. Lepiej zainwestować w zabiegi profesjonalne w dobrych gabinetach medycznych, nie tanich sieciowych.

Dzień dobry,

Osobiście zdecydowanie polecam zabiegi wykonywane profesjonalnym, medycznym, certyfikowanym sprzętem. Tylko takie urządzenie gwarantuje bezpieczeństwo zabiegu i pożądane efekty.
W razie dodatkowych pytań - służę pomocą.

Pozdrawiam
Abigail Laskowska