Czynność podstawowa prowidłowo zróżnicowana przestrzennie składa się z niskonapieciowego rytmu beta

Proszę o interpretację wyniku dziecka EEG. badanie w czuwaniu - 13 latek Liczne artefakty. R.z obecna; czynność podstawowa prowidłowo zróżnicowana przestrzennie skład się z niskonapieciowego rytmu beta oraz w okolicach ciemieniowo- potylicznych oraz tylnych skroniowych z rytmu alfa o częstotliwości 9-10 Hz amplitudzie do 70uV. Na tym tle rejestrują sie grupy i serie wyżejnapięciowych fal ostrych z okolic skr-ciem-potylicznych.HV nasila w/w zmiany.Fs bez wpływu

Badanie jest (sądzę) do powtórzenia , a jakie są objawy neurologiczne, jakie leki są przyjmowane? Serdecznie pozdrawiam