Czyrak na nosie

Witam.Od pewnego czasu mam problem z czyrakami na nosie . Antybiotyki masci i nic ,pszyschna i za pare dni odradzaja sie co Robić

Witam! Nawracające czyraki mogą być spowodowane zaburzeniami odporności bądź chorobami przewlekłymi, ja np. cukrzyca. Myślę że w tym wypadku warto udać się do lekarza rodzinnego i wykonać podstawowe badania krwi. Należy również pobrać wymaz z nosa i określić lekowrażliwość bakterii które powodują nawracające czyraki.