Dalsze leczenie po zabiegu tracheotomii z powodu zatrzymania akcji serca

Pacjentka miala wykonany zabieg treatochomi 2 miesiace temu, aby wspomoc proces oddychania po akcji zatrzymania serca. Obecnie, lezy w szpitalu na oddziale wenetrzynym. Byla Ona odratowywana 3 razy z powodu powstalch blokad w ukladzie oddechowym. Czy Panstwo moga nam polecic specjaliste/ szpital w obrebie woj.maz., ktory moglby podjac sie leczenia pacjentki po takim zabiegu. Zalezy nam na opini specjalisty odnosnie powstajacych zatorow , dusznosci i przebiegu dalszego leczenia Aga D

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Odpowiedniego specjalistę znajdzie Pani w bazie lekarzy dostępnej na naszym portalu.