Dalsze leczenie przy złych wynikach badań krwi

witam, mam 39 lat, zrobiłem badanie krwi i wyszło wszystko w normie poza Hematokryt 40,4%, Mocznik 49,7, Cholesterol całkowity 214,4; HDL 40,3; Triglicerydy 178,7; Żelazo 57,68; Glukoza 137; TSH 3-g 4,64; trochę jestem zmartwiony bo jak poczytać to nerki, wątroba, cukrzyca itd.. jakie badanie powinienem jeszcze zrobić by zdiagnozować właściwie co mi jest. Czy wystarczy tylko dieta czy już wszedłem na poziom leczenia specjalnego? Dzięki za pomoc.

Aleksander Ropielewski

Należy zgłosić się do internisty. Wyniki faktycznie wskazują na odchylenia od normy jednak ez przeprowadzenia badania orzedmiotowego oraz uszczegółowienia wywiadu lekarskiego nie mogę ocenić czy i jakiego leczenia farmakologicznego wymaga Pan na chwilę obecną. Leczenie dietetyczne na pewno będzie konieczne.