Data miesiączki i stosunków a szanse na ciążę

Miałam okres 26 grudnia i skonczył sie 1 go stycznia,długosc cyklu mam 28-29 dni.Wspołzyłam 7,8 stycznia,czy moge zajsc w ciaze?Dodam,ze biore bromergon i eltroxin.Bardzo prosze o odpowiedz,dziekuje

tak , termin prawidłowy , ale nie wiem nic wiecej jakie wyniki hormonalne. Dlaczego Bromergon i eltrtoxin? Zapraszam na konsultację w celu usystematyzowania dany