Data zapłodnienia i dwóch partnerów

Mam pytanie pierwszy dzień ostatniej miesiączki to 07.08.2013r trwała 7dni cykle mam regularne 28dni . Proszę mi powiedzieć kiedy doszło do zapłodnienia? jest to dla mnie strasznie ważne . Pierwsze USG robiłam 24.09.2013r i wyszło 6tygodni i 3 dni to samo powiedział mi ginekolog, termin mam na 14.05.2014r. Jest to dla mnie ważne ponieważ miałam 2 partnerów i musze wiedzieć kiedy mogło dojść do zapłodnienia.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Owulacja miała miejsce najprawdopodobniej 20-21 sierpnia. Ten z partnerów,z którym kochała się Pani w tym terminie lub bezpośrednio przed nim jest najprawdopodobniej ojcem dziecka.