Depilacja laserowa a zaburzenia w osiąganiu orgazmu

Mialam robiona depilacje laserowa bikini Light Sheer i od tamtego czasu mam zaburzenia w osiaganiu orgazmu. Nie przychodz tak szybko i nie jest tylko 30 procent intensywny jak przed zabiegiem. Nic nie zmienilo sie w moim zyciu. Ten sam partner. Nie mam wiekszych stresow, niz zwykle. Prosze o pomoc, minelo 6 tygodni od zabiegu i bardzo sie martwie. Mam 38 lat. Dziekuje.

Jeżeli depilacja została wykonana prawidłowo i w miejscach, gdzie znajduje się owłosienie to nie powinno to mieć wpływu na osiąganie przez Panią orgazmu.