Depresja z powodu stresującej sytuacji życiowej

jestem w cieszkiej depresji w piatek bylam w zusie na dodatkowym badaniu u psychiatry gdzie skierowala mnie pani ozecznik w czwartek zyje w swiadomosci ze nie otrzymam renty poniewaz podjelam prace a rete mam czesciowa niezdolnosc do pracy chociaz pani doktor dawala mi bardzo duzo ciepla i serdecznosci na komisji piatkowej to i tak jestem w dolku prosze pomucie mi co mam robic jak dozyc do dnia kiedy przyjdzie ozeczenie

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza