Dermatologiczne problemy u 21-latki

Od około miesiąca leczę się dermatologicznie. Na początku z problemem powrotu skóry atopowej głównie na rękach i przepisania lekkiego preparatu na pojawiające się czasami wypryski na twarzy, z trądzikiem nie miałam nigdy większych problemów. Zostały mi przepisane dermokosmetyki na skórę atopową (głównie na rękach) i punktowo aknemycin, który stanowczo przesuszył mi skórę, tworząc czerwone suche placki na twarzy. Kolejny dermatolog zalecił odstawienie aknemycin, włączęnie klindacin T i używanie ceravee do nawilżania skóry. Problem zniknął, po czym po około tygodniu pojawiły się ropne małe krostki w skupiskach na brodzie i na czole pomiędzy brwiami i wyżej. Kolejny dermatolog przepisał antybiotyk Tetralysal i pozostanie przy dermokometykach i klindacinie od poprzedniego lekarza. Po 5 dniach brania antybiotyku, nawizaniania i smarowania klindacinem krostki z czoła zniknęły, jednak na brodzie po 2 dniach zniknęły, po czym po 5 dniach wróciły bardziej zaognione. Krostki zeszły paznokciem i na ich miejscu pojawiły sie cienkie strupy i przesuszona skóra. Pare dni pózniej będąc u internisty w celu zrobienia badań zalecił mi on odstawienie antybiotyku, skoro po tygodniu stosowania nie przyniósł efektów i przepisał heviran, ze względu na powracająca opryszczkę. Niestety na brodzie dalej utrzymują sie ropne skupiska kropek, cały podbródek jest czerwony, ma wyższą temperaturę, boli i swędzi. Reszta skóra twarzy jest w bardzo dobrym stanie. Prosze o naprowadzenie co to moze byc, lub do jakiego lekarza sie dalej kierować.

Dzień dobry, proszę zgłosić się do kosmetologa na konsultacje i wtedy można rozpisać plan działań. Nie widząc skóry i problemu z jakim ma Pani doczynienia nie jestem w stanie pomóc przez internet.
Pozdrawiam serdecznie