Dermatologicznie wypalana kurzajka na podeszwie

3 tygodnie temu wypalaną (dermatologicznie) miałam płaską kurzajkę na podeszwie stopy. Już pojawił się strup, ale bardzo boli mnie to miejsce. Bardzo. Nie jak normalna rana. Nie mogę normalnie stawiać stopy. Czy to znaczy, że kurzajka nie została całkowicie wypalona, czy tak musi być i trzeba czekać aż się zagoi? w dodatku goi się już 3 tygodnie i końca nie widać.

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli objawy nadal się utrzymują Proszę koniecznie udać się do lekarza wykonującego zabieg.