Diagnoza chrzęstniaka śródkostnego

zdiagnozowano u mnie chrzęstniaka śródkostnego Lekarz zapisał mi 2 leki Structum 500mg i Poltram Combo..czytałam ulotki i szczerze boje sie brac nie wiem co robi?choroby mi sie miksują,wyniki badan niedobre sa..jak to pogodzic?brac nie brac?czy nie grozi mi uzaleznienie? Bardzo prosze cos w tym temacie Dziekuje slicznie

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do lekarza ortopedy i kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego.