Diagnoza kaszaka na głowie

Mam guzka na głowie, mysle, ze to kaszak. Do jakiego lekarza sie udac, by zdiagnozował co mi jest i ew usunął? czy po usunieciu moza normalnie funkcjonowac (mycie głowy itd), pytanie z tad, ze mam prace, której nie moge opuszczac. Jestem z Zielonej Góry i kompletnie nie wiem, gdzie sie udac. Kaszak jest dosc duzy- wyczuwalny pod palcem, twardawy i zaczyna mi przeszkadzac i bolec jak go dotykam. Prosze o odpowiedz, boje sie czy nie jest to cos powaznego, tymbardziej, ze chodzi o głowe....

Lek. Marta Gryszkiewicz

Powinna się Pani zgłosić do dermatologa lub chirurga. Po usunięciu zmiany, do momentu zagojenia rany, miejsce powinno być suche i zabezpieczone jałowym opatrunkiem.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza chirurga. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmianę, zbada ją . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl