Czy to mogą być kaszaki?

Dzień dobry. Od dłuższego czasu mam guzki na głowie podejrzewam,że to są kaszaki ale dokładnie się nie znam. Mam ich 3 dwa mniejsze jeden z nich większy jak paznokieć sa raczej twardawe ale przy naciśnięciu to miekkie i tak jakby się przesuwają tak mi się wydaje. Ogólnie wyniki badań mam dobre lekko tylko podwyższony cukier jak pamiętam na czczo 98 i lekka nadwaga wzrost 1,69 waga 92 kg ogólnie wyniki dobre,wiek 36 lat.Proszę mi powiedzieć czy to napewno są te kaszaki? Boje sie isc do lekarza i tak zwlekam czy muszę je usuwać jaj wygląda taki zabieg i czy boli? Prywatnie jaka cena usunięcia jednego kaszaka? Czy one są niebezpieczne? Dziękuję za odpowiedź

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je. Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych. Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl