Jak postępować z takim kaszakiem?

Witam mam kaszaka między lewym koncikiem oka a nosem, miałam zabieg w szpitalu pod znieczuleniem miejscowym, straszny czułam ból aż 4 razy mdlalam lekarzowi na stole, później było mi duszno jak robił kolejny raz po ocuceniu mnie, bolało strasznie że nie mogłam wytrzymać, kaszak nie został wycięty był w nim drenaż a po wyciągnięciu drenażu lekarz powiedział że już po wszystkim, jednak gdy poszłam do innego lekarza okazało się że kaszak został tylko na cięty i umówiłam się na kolejne zabiegi w innym szpitalu, ale niestety przez to co przeszłam strasznie boję się, cała się trzęsę zaraz jest mi słabo, po prostu nie daje rady wytrzymać psychicznie wiedząc że mnie to samo czeka i że czeka mnie taki sam ból co miałam przez lekarza zadany mimo prosząc go żeby przestał bo boli lub żeby podał mocniejsze znieczulenie ale tego nie zrobił i zadawał dalej ból. Moje pytanie brzmi czy mogę kaszaka usunąć w znieczuleniu ogólnym? Nie mogę przez niego nosić okularów chodź mam na to wsakazania minęło 3 lata od zabiegu ale pamiętam go jak dziś. Proszę o odpowiedź czy istnieje taka możliwość jak usunięcie kaszaka z twarzy i w dodatku blisko oka w znieczuleniu ogólnym.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je. Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych. Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl