Dieta a stosowanie Actavenu

Witam. Chciałam się zapytać co mnie a czego nie jeść podczas przyjmowania izoteryny (actaven) na trądzik. Czy na początku jej brania powinno być nasilenie zmian trądzikowych?? Czy można uprawia sport?

Aleksander Ropielewski

Można uprawiać spot, nie ma konieczności stosowania szczególnej diety, na początku terapii może wystąpić nasilenie zmian trądzikowych.