Trądzik a stosowanie preparatu Izotek

Czy mogę chodzić na siłownię stosując lek Izotek ? Bo u mnie nie powoduje jakiś osłabień, po uprawianiu sportu. Ale czy to może negatywnie oddziaływać na leczenie trądziku ?

Witam. W tej sytaucji absolutnie nie ma przeciwwsazakań do uprawiania sportu. Wysiłek fizyczny może wręcz korzystnie wpłynąć na leczenie zmian trądzikowych. Proszę tylko pamiętać o dokładnym oczyszczaniu skóry twarzy po teningu.