Dieta dla osoby posiadającej torbiele w obrębie nerek i wątroby

Dzień dobry! Jaka jest dieta w moim przypadku: torbiele na obu nerkach i wątrobie? Dodatkowo kamień na jednej nerce? Dziękuję za odpowiedź

Witam,
może Pani stosować ogólne zalecenia co do diety łatwostrawnej, nieobciążającej wątroby (bez tłustych pokarmów) oraz nieobciążającej nerek (optymalna ilość białka w pokarmach).
Co do kamicy nerkowej, zależnie od typu kamienia nerkowego nalezy ograniczać pewne pokarmy, ale bez znajomości składu kamienia lub bdania moczu nie będę w stanie pomóc,

Ogólnie mówiąc opisane przez Panią dolegliwości nie wymagają włączenia określonej diety.

pozdrawiam