Dlaczego 3 letnie dziecko nie śpi w nocy?

moj syn ma 3 lata od kad skonczyl pół roku prawie wcale nie spi w nocy. Idzie spać okolo 23 lub 24 i po 20 minutacg juz wstaje i nie chce spac. W ciągu 24 godzin śpi okolo 4,5 gododziny. Do jakiego specjalisty musiala bym pujść neurolog nic nie poradzil uwaza ze to normalne

Czy dziecko śpi w ciągu dnia? jeśli tak, do wyeliminowania jest na pewno drzemka w dzień. Dziecko w tym wieku powinno przesypiać ok. 10-11h/dobę w nocy, ciągiem. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.