Dlaczego 31-latka nie ma miesiączki?

dzień dobry Mam pewien krępujący problem. Otóż ok 12 sierpnia powinnam dostać miesiączkę. Jednak czasem czas ten wydłużał się i dostałam ok 27 sierpnia. Czasem tak mam że po takim wydłużeniu miesiączka jest łagodna i tak faktycznie było. Gdy wróciłam z urlopu 2 września myślałam że wszystko jest już ok i zbliżyłam się do chłopaka nie sex tylko zabawy erotyczne (masowanie) i wtedy zobaczyłam że zaczęłam z powrotem krwawić do następnej niedzieli znowu wydawało mi się że faktycznie przeszło i znowu pod wieczór było to samo. Trochę mnie to nie pokoi bo to wszystko za długo trwa. W marcu pani ginekolog wykryła u mnie torbiel na lewym jajniku i jakiegoś małego polipka na szyjce macicy ale że jeszcze nie współżyłam więc powiedziała że to do obserwacji. Pragnę dodać że mam stwierdzoną łagodną postać choroby von villebranda. Obecnie podczas krwawienia zażywam 3*2 tabletki exacyl, 3*2 tabletki cyclosamine, 3*2 tabletki rutinoskorbin oraz po 2 tabletki 2*dziennie witamina k2mk7 forte. Już łapię się wszystkiego żeby wreszcie przestać krwawić. W tamtym tygodniu krwawienia nie były zbyt obfite raczej nazwałabym to plamieniem ale w tym tygodniu znów jest gorzej nie wiem czy przyszedł kolejny termin miesiączki czy co to może być albo co jeszcze mogę zastosować. Będę wdzięczna za pomoc. Do Pani ginekolog zapisana jestem na 1 października.

Niestety przy tej chorobie krwawienia mogą się przedłużać i być nasilone. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.