Termin miesiączki a stosowanie Duphastonu

Witam! Mam pytanie natury delikatnej. Zacznę od początku. 8 lipca dostałam miesiączkę. Ginekolog zapisał mi Duphaston na przesunięcię miesiączki na sierpień. Brałam go od 20 lipca, przez tydzień, trzy tabletki dziennie. Ostatni okres dostałam 11 sierpnia, był on troszkę inny bo na samym początku tak jakbym brudziła a później przyszedł normalny okres, ale bardzo silny niż zwykle. Współżyłam od 4 sierpnia do 10 włącznie. Dziś test wyszedł negatywny 10.09. Czy mogę być w ciąży? Pozdrawiam!

Lek. Tomasz Budlewski

Raczej mało prawdopodobne, proponuje dla pewności wykonać badanie beta hcg z krwi i koniecznie udać się do lekarza ginekologa.