Zmiany klimatu a miesiączki

Witam :) Ostatnią miesiączkę miałam 17 czerwca. Była ona spóźniona o 10 dni, ale dostałam ją tego dnia, którego miałam iść do lekarza, więc nie poszłam. Później pojechałam do Izraela. Kolejny okres powinnam dostać 15 lipca jednak dalej go nie dostałam. 26 lipca pojechałam nad morze czyli znów zmieniłam klimat, a będąc tu przez dwa dni miałam delikatne brązowe plamienie. Dodam, że jestem osobą dużo trenującą na zbilansowana diecie. Nie współżyje, więc ciążę można wykluczyć. Jaki może być powód?

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyną mogą być zmiany hormonalne. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.