Nadżerka a staranie o ciażę

Witam Bardzo proszę o poradę, od kilku miesięcy staramy się z chłopakiem o dziecko, wcześniej gdy poszłam do ginekologa okazało się że mam nadżerkę, po wyleczeniu jej zauważyłam że co miesiąc okres mi się wydłuża, do tej pory miałam co 31,32 dni, a teraz ostatni przyszedł w 40 dniu cyklu. Nie wiem czy można to nazwać okresem był tylko 2 dni dostałam 11 sierpnia a skończyło się 13 sierpnia, w pierwszym dniu było trochę krwi a potem brązowe plamienia. Proszę o pomoc bo sama nie wiem co robić.

Piotr Pilarski

Sugeruję wizytę u ginekologa. Najprawdopodobniej konieczne będzie wykonanie badań poziomu hormonów.

Pozdrawiam.