Dlaczego bolą mnie plecy w dolnej części?

Witam mam taki problem od misiaca bola mnie plecy w dolnej czesci mialem robione rtg i usg jamy brzusznej wyszlo wszystko ok lekarz przepisal mi olfen i mydocalm po tych lekach zaczal mnie bolec brzuch i odstawilem te leki mialem lekarz powiedzial ze przydala by sie jakas fizjoterapia bylem prywatnie pani mi masowala plecy i powiedzial ze mailem cos tam wybite ale nie wie czy wszystko wskoczylo niby bylo lepiej ale jeszcze odczuwam plecy i zapisalem sie na druga wizyte co o tym sodzicie maja sens takie masaze? I ile trzeba ich wykonac ? Ale dodam jeszcze ze teraz doszedl jescze jeden problem pobolewa mnie brzuch od czasu do czasu jescze oraz nie mam apetytu i ogolny dyskafort nie jest to jakis duzy bol ale denerwuje czy moze to byc po tych lekach co bralem wczesniej

Pierwsza wizyta u fizjoterapeuty powinna mieć charakter diagnostyczny. Doświadczony fizjoterapeuta powinien dobrać skuteczną terapię. Nie zawsze jest to możliwe już po pierwszej wizycie. Pozdrawiam, Paweł Czarnocki