Dlaczego boli mnie kolano przy zginaniu?

Witam od 6 dni boli mnie lewe kolano tylko przy zginaniu po lewej stronie w takim jakby dołku (okolice głowy kości strzałkowej- ciała Hoffy ?). Wstałam rano i jak zaczęła boleć tak do tej pory boli nie uderzyłam się nie wydarzyło się nic co zapoczątkowało ból.Kolano nie jest opuchnięte ani zaczerwienione wygląda normalnie.Być może istotnym jest że dzień wcześniej przeszłam pieszo przeszło 12 km szybkim tempem.Jestem za granicą najprędzej za 2 tyg mogę udać się do lekarza proszę o poradę

Witam serdecznie,

Jest niemożliwym zbadanie Pani przez lekarza ortopedę przez internet, a bez tego niemożliwe jest postawienie diagnozy i przyczyn Pani dolegliwości. Wskazana jest konsultacja u lekarza w gabinecie celem ustalenia przyczyny dolegliwości bólowych i dalszego postępowania,

Pozdrawiam.