Dlaczego boli mnie lewa pierś w wieku 26 lat?

Dzień dobry. Mam 25 lat. Mam pytanie, otóż od marca od czasu do czasu boli mnie lewa pierś. Są dni, że boli non stop, a są dni/tygodnie, że nie boli w ogóle. Dodam, że od lutego mam dużo stresu. Przeprowadzka, stresująca praca. Czasami jest ból, jakby dyskomfort, A czasami kłucie. Od 8 lat choruję na nerwice lękową, a o bólu piersi myślę non stop, nawet gdy nie boli. Czy to może być na tle nerwowym? Za tydzień idę na wizytę do ginekologa, ale strasznie się boję.

Witam! Wskazana modyfikacja leczenia nerwicy. Opisywane przez Panią objawy przemawiają za ich podłożem emocjonalnym. Może zmienić rodzaj psychoterapii, a może także i przyjmowane lewki. Powodzenia W. Łuczkowski.