Dlaczego boli mnie mostek i serce?

Witam serdecznie odczuwam bóle w klatce piersiowej mostek i serce pobolewa czasem ponieważ 2 lata temu na robocie przeciazylem sie i obojczyk albo bark sie przestawil nie wiem bo nie byłem u lekarza przez ten okres a teraz widze ze kość po lewej stronie serca blisko mostka jest większa (gruba) od drugiej strony to widać na pierwszy rzut oka mniejszy zakres ruchów mam lewa ręka mięśnie ściągna się zrosly i nie boli nie wiem co z tym teraz zrobić gdzie pójść najlepiej..

Judyta Samul-Jastrzębska

Witam,
W pierwszej kolejności sugeruję udać się do swojego lekarza rodzinnego, który zbierze wywiad oraz wykona badanie przedmiotowe. W razie konieczności zleci odpowiednie badania obrazowe i skieruje do ortopedy.