Bóle w okolicy mostka od 3 miesięcy

W ok 3 miesiecy pojawiły mi sie bóle na poczatku bardzo blisko mostka a z biegiem czasu po prawej i lewej stronie od mostka. Ból jest odczuwalny tylko przy dotyku. Nie mam problemów z oddychaniem, nie dusi mnie ani nie mam nagłych ataków bólu, poprostu ból się nasila z biegiem czasu ale boli mniejwiecej w tym samym miesjcu. Jestem osoba palaca.

Magdalena StusiĹska

Proszę udać się do lekarza w celu wykonania badania RTG i dalszej diagnostyki.