Dlaczego boli mnie stopa i nie jest to ostroga?
Mężczyzna 40 lat boli mnie stopa(podeszwa i piętą)w czasie chodzenia.rtg wykluczyło ostrogę piętowa.dopler żył z października wykluczył chorobę żył choć żyły na stopie j wokół kostki są jakby zasiniale.lekarz rodzinny zalecił zmienić technikę chodzenia plus wygodne obuqie. Ale to nie pomaga.bol promieniuje do łydki czasem do uda i pośladka.co robić?

MĘŻCZYZNA, 41 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Powodem Pana objawów może być rwa kulszowa. Sugeruję skonsultowanie problemu z drugim lekarzem, który Pana zbada i zdecyduje o leczeniu. Pozdrawiam!