Jakie mogą być potencjalne przyczyny odczuwania wibracji?

Witam, jakie mogą być potencjalne przyczyny odczuwania wibracji (drżeń?) podeszw stopy - występuje to głównie w stopie lewej. Bardzo boję się poważnych chorób neurologicznych. Sm zostało wykluczone, RM kręgosłupa wykazał zwężenie części L5-s1, wypuklinęodcinka lędzwiowego i torbiel odcinka th11-th12. Dodatkowo wystepują bóle nóg i ból w głębi uda i pośladka podczas siedzenia na twardej powierzchni. Ból promieniuje do uda. Czy może to być rwa kulszowa? Jakiemogą być inne potencjalne przyczyny?

Lek. Tomasz Budlewski

proszę udac się do lekarza neurologa, po badaniu będzie mozna cos więcej powiedziec.