Dlaczego brakuje mi ciała modzelowatego?

Witam. Badanie MRI mozgu pokazalo Ze brakuje mi Ciala Modzelowatego. Nie czuje sie chory psychicznie. W szkole Tez nie mialem problemow z nauka... no moze z przedmiotami scislymi troche. Jak To ma wplyw na moje zycie i czy to sie leczy. Mam problem z bezsennoscia dodam i jestem nerwowym czlowiekiem...

Witam!
Wada rozwojowa. Tego się nie leczy, tego tworu nie ma i należy z tym żyć. Jak Pan widzi sprawę odkryto przypadkowo.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.