Dlaczego budzę się rano z uczuciem zmęczenia?

Witam. od jakiegoś czasu mam bardzo dziwne dolegliwości. zdarza się to mniej wiecej raz na miesiac choć różnie bywa. budzę się rano z uczuciem zmęczenia choć nie robiłem nic ciężkiego taki brak energii życiowej. do tego dochodzi lekkie pogorszenie ostrości widzenia zwłaszcza na duże odległości i męczliwośc oczu. chodzę cały dzien zmęczony po czym wieczorem zawsze o tej samej porze tj. miedzy 18 a 21 mam napad bardzo mocnego osłabienia. mam problemy z mówieniem koncentracją jestem totalnie rozbity. trwa to około 3 godzin po czym mija i wraca stan taki jak z rana. na drugi dzien powtarza sie to samo o tej samej porze ale już troszkę słabsze. potem przez jakieś 3 dni czuję się jak bym miał kaca po dużej dawce alkoholu (nie piję) po czym wszysko mija i czuję się dobrze az do nastepnego razu.

Szanowny Panie,

istnieje mnóstwo potencjalnych przyczyn snu nieregenerującego oraz nadmiernej senności w ciągu dnia. Wskazana jest wizyta u lekarza rodzinnego, który oceni Pana stan zdrowia i wdroży odpowiednie leczenie.

Pozdrawiam i życzę zdrowia

Lech Popiołek