Dlaczego mam problemy ze wstawaniem?

Dzień dobry mam problem z snem, zwykle potrafię spać 10-12h na dobe nie jestem w stanie stać rano nie biorę żadnych używek oprócz nikotyny od ponad miesiąca jak śpię krócej mam ogromne problemy żeby wstać i jestem strasznie nie wyspany

Szanowny Panie,

istnieją dziesiątki potencjalnych przyczyn nadmiernej senności w ciągu dnia. Może ona być związana z zaburzeniami oddychania podczas snu, z zespołem niespokojnych nóg, z niedoczynnością tarczycy, z depresją, z nadmiernym stresem i z wieloma innymi chorobami i zaburzeniami. W pierwszej kolejności warto zwrócić się do swojego lekarza rodzinnego i poprosić o wykonanie podstawowych badań laboratoryjnych oraz o ocenę stanu zdrowia.

Pozdrawiam i życzę zdrowia

Lech Popiołek