Jak mam poradzić sobie z nadmierną sennością?

Dzień dobry. Mam bardzo nietypowy problem jestem 27 letnim mężczyzną. Od bardzo długiego czasu mam straszne problemy z moim snem. Nie jest budzi mnie nawet 10 budzikow dodam iż staram się zasypiać o 21.30 Max 22 a o godzinie 6 rano nie mogę się dobudzic.. Notorycznie zasypiam do pracy przez to . Nie przyjmuje żadnych leków. Za jakiekolwiek wskazówki odpowiedzi bardzo dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u lekarza rodzinnego i wykonanie podstawowych badań z krwi w tym badań tarczycy