Dlaczego cały czas mam ochotę jeść słodkie rzeczy?

Dzień Dobry Od miesiąca zauważyłam w swoim ciele coś niepokojącego. Od jakiegoś czasu mam cały czas ochotę na słodkie. Muszę dziennie jeść ci najmniej 4 batony. Ciągle chodzę do toalety. W nocy przebudzam się od 3 do 5 razy, żeby się załatwić. Miałam zapalenie układu moczowego, wyleczyłam to a nadal chodzę tyle razy do toalety. Czasami pije bardzo dużo wody i dalej czuje suchość w buzi. Cały czas czuje się zmęczona i śpiąca, nieważne ile bym spała. Do pracy mam 130km, codziennie dojeżdżam autem. Jak mam na 6 rano do pracy to wstaje 3 godziny wcześniej. Wczoraj jak jechałam na nockę to dostałam jakiegoś ataku. Zaczęłam się dziwnie czuć, słabo. Powoli traciłam czucie w rękach i nogach. Zaczęłam się cała trząść. Nie umiałam nic powiedzieć, głowa zaczęła być ciężka i nie mogłam jej utrzymać w gorze. Nagle gdy myślałam ze czuje się już lepiej to dostałam jakiś atak, nie umiałam złapać oddechu, zaczęłam płakać i nie umiałam się uspokoić. Wszystko w tamtym momencie się nasiliło, ale po chwili się uspokoiłam i czułam się już dobrze. Na początku podejrzewałam cukrzyce ale byłam dzisiaj rano na badaniach i wyniki krwi i ciśnienia były prawidłowe. Pielęgniarka powiedziała, że to wszystko z przemęczenia. Mam się dalej iść badać czy posłuchać się pielęgniarki?

Witam Panią
Proszę natychmiast zgłosić się do lekarza pierwszego kontaktu i dokładnie powiedzieć o wszystkich symptomach jakie Pani doświadczył i nie sugerować się opinią pielęgniarki. Badania na cukrzycę wyglądają inaczej niż te które Pani wykonała w pośpiechu. Pozdrawiam serdecznie.