Dlaczego Cascara Sagrada może wpływać na działanie tabletek antykoncepcyjnych?

Witam, Jesli Dulcobois nie wpływają na działanie tabletek antykoncepcyjnych to dlaczego Cascara Sagrada może wpływać? Dostałam taką odpowiedź. Jesli Dulcobois też powoduje pasaż jelit? Czy jeśli będę brała tabletki Dulcobois i Cascare o innych porach niż tablekę anty to też będzie miało to wpływ na działanie tabletek? Teraz jestem zdziwiona jeśli czytam na Państwa stronie, że Dulcobois nie wpływają a Cascara Tak? Proszę o konkretną odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

Jest to inna substancja czynna dlatego może powodować ze jeden preparat wpływa a drugi nie. Poza tym proszę pamiętać iż niestety nie ma w 100% skutecznych metod antykoncepcji