Dlaczego cierpię na problemy z żołądkiem?
Witam,mam 24 lata kobieta.Od pewnego czasu mam problem z żołądkiem,na początku było pieczenie i bol oraz bol po prawej stronie ale bardziej u góry niż pod zebrami.1,5 mies temu miałam usg wykluczylo kamienie.Dostałam leki zmniejszające wydzielanie kwasu,palenie ustali ale żołądek i tak boli mam uczucie ciezkosci po posiłki,gdy nie przejdzie mam iść po skierowanie na gastroskopie. Przez ten bol ciągle jestem w stresie i ciągle o tym mysle. Proszę o opinie co to moze byc.

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Drgawki gorączkowe - kiedy i jak je leczyć?
Kiedy pacjent ma wysoką temperaturę, mogą u niego pojawić się tzw. drgawki gorączkowe. Jak sobie z nimi radzić? Obejrzyj filmik i dowiedz się więcej na ten temat.
Dzień dobry. Być może opisane przez Panią objawy nie mają swoich przyczyn w medycynie. Może warto, aby równolegle wybrała się Pani na wizytę do psychologa celem przeprowadzenia diagnostyki w tym zakresie czyli funkcjonowania psychologicznego. Bardzo często zbliżone objawy somatyczne mają podłoże właśnie w tym obszarze. Pozdrawiam.