Dlaczego często oddaję mocz od tygodnia?

Mam pytanie.od tygodnia mam problem z oddawaniem moczu a raczej z jego czestoscia.Dla przykladu podam ze po wypiciu jednej szklanki napoju chodze do ubikacji 4razy. Pierwszy razy jest po 20min nast po okolo 15( pierwsze dwa oddane razy sa w normalnej ilosci) nast znowu musze isc 2 razy po okolo 15min ale tym raczej jest juz to znikoma ilosc moczu.bralam nitrofurantoin3dni i w tym tyg na kolejne 4dni.nie pomogl a raczej zaszkodzil (zawroty glow, mdlosci).badanie moczu-nie ma

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć